Výškové práce

výškové práce Hradec Králové

Výškové práce provádíme pomocí horolezecké techniky s ohledem na přístup a obtížnost prováděných prací. Tato technika se dá využít při údržbových pracech na výškových budovách, střechách, opravách na nepřístupných místech nebo montážních pracech. 

výškové práce - instalace zábran proti holubům

Koncem měsíce srpna jsme instalovali zábrany proti holubům na kostelních věžích ve Svitavách. Montážní práce probíhlaly za pomoci horolezeckých technik. Instalace zábran proti holubům je nejspolehlivější způsob jak ochránit váš majetek proti znečištění a poškození. Práce provádíme na všech druzích staveb, od rodinných domů po historické budovy v Hradci Králové, Pardubicích a přilehlých lokalitách.  

výškové práce - montáž reklamní plachty

Instalace reklamní plachty na bývalém obchodním domě DON v Hradci Králové proběhla za pomoci horolezecké techniky a bez omezení provozu objektu. Montáž proběhla bez obtíží za plného provozu a nová reklamní plachta je dobře vidět z vélké vzdálenosti. Reklamní plachty jsou vhodné pro zviditelnění vaší firmy nebo činnosti kterou chcete zviditelnit.

Reference

Zábrany proti holubům

Zábrany proti holubům

Mezi výškové práce, které provádíme patří i instalování zábran proti holubům na historických budovách, kostelých a jiných vysokých budovách. Zábrany proti holubům se instalují na parapety a římsy a hřebeny střech.

Kontakt

Jiří Mayer

Chaty 126E, Hradec Králové - Roudnička

+420 777 149 184

mayer@kominikhk.cz

IČO: 48647543

Kontaktní formulář